PL EN RU
Skroluj żeby poznać nasze Alpaki

W hodowli ALPAKINO znajdują się alpaki rasy Huacaya. Wszystkie zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną, są systematycznie odrobaczane, mają zapewniane bardzo dobre warunki bytowe oraz inne środki niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.
Jakość wełny naszych alpak została laboratoryjnie przetestowana.

Jako miłośnicy tych zwierząt dbamy w szczególny sposób o ich dobro, dzięki czemu są one zdrowe i radosne.

Antonio – przewodnik całego stada, samiec w kolorze Fawn. Jest on  zwierzęciem bardzo dobrze zbudowanym, pełni rolę opiekuna w stadzie, jest bardzo czujny i  odważny. W roku 2015 doczekaliśmy się jego pierwszego potomstwa.

Emliy – piękna samica w kolorze Brown, urodzona 21.10.2015 roku. Jest ona bardzo ciekawskim i skorym  do zabawy zwierzęciem.

Breeze – atrakcyjna i zawsze spokojna alpaka w kolorze White, urodzona 22.08.2011 roku. Ma ona wspaniałe geny oraz piękną, delikatną i miłą w dotyku wełnę (18 mikronów!).

Leon – samczyk w kolorze Fawn, urodzony 07.05.2016 roku. Ma on piękną budowę i gęstą, delikatną wełnę. Jest to alpaka o łagodnym charakterze.

Cyclone – alpaka w kolorze White, urodzona w 19.08.2010 roku. Ma ona prawidłową budowę ciała i bardzo delikatną wełnę (25 mikronów).

Katia – alpaka w kolorze White, urodzona w 12.09.2012 roku. Jest to zwierzę o wspaniałej budowie. Ma bardzo gęste  i delikatne runo (22  mikronów!). Posiada doskonałe geny obojga rodziców.

Melle – alpaka w kolorze White, urodzona 25.06.2009 roku. Atrakcyjne zwierzę  o bardzo dobrej budowie, przyjemnej w dotyku wełnie (25 mikronów) i wspaniałym instynkcie macierzyńskim.

Misty – urocza alpaka w kolorze White, urodzona w 11.09.2012 roku. Jej wełna jest gęsta i bardzo miękka w dotyku (21 mikronów!). Ojcem Misty jest nagradzany na wystawach samiec.

Rico – samczyk w kolorze Black, urodzony 11.05.2016, potomek Palomity i Antonio. Ma aspiracje na wspaniałego przywódcę stada.

Olympia – alpaka w kolorze White,  urodzona 29.07.2012 roku. Jest to zwierze z delikatnym i charakterystycznym runem (22  mikrony!). Olympia jest atrakcyjną samicą, która z pewnością da doskonałe potomstwo w  następnych latach.

Patchy – samiczka w kolorze White, urodzona 14.08.2011 roku. Jest to  alpaka ze wspaniałą jakościowo wełną (21 mikronów!). Jej geny  pochodzą od wyjątkowych, niejednokrotnie tytułowanych zwierząt, co bez wątpienia  widać na pierwszy rzut oka.

Katinka  – samiczka w kolorze Fawn, urodzona 11.05.2016 roku. Córka Zephyr i Antonio.  Jest ona wspaniałą towarzyszką stada i największą przytulanką, uwielbia kontakt z ludźmi. Ma bardzo delikatną wełnę.

Tosia – nasza pierwsza łaciata alpaczka, urodzona 24.07.2016, córka Misty i Antonio. Tosia to alpaczka pełna energii.

Tequila – samica w kolorze Dark Champagne, urodzona 09.08.2010 roku. Tequila to  zwierzę spokojne i bacznie obserwujące otoczenie. 29.05.2014 roku doczekaliśmy się jej  pierwszego potomstwa – Kiry.

Zephyr – cudowna alpaka w kolorze White, urodzona 09.08.2010 roku. Rodzicami są  wielokrotnie tytułowane zwierzęta. Jest to samica z piękną gęstą wełną (22 mikrony!).

Bianca – biała samiczka urodzona 04.09.2016, córka Breeze i Antonio. Ma ona niezwykle długą wełnę, przypominającą Suri. Jest to piękna i bardzo energiczna alpaczka.

Kira – pierwsza samica urodzona w naszym stadzie dnia 29.05.2014 roku w kolorze Beige, jak również pierwsze  potomstwo Tequili. Jest to alpaka bardzo energiczna, ciekawska i skora do zabawy. Ma ona  wielki apetyt, wspaniale się rozwija. Największa przytulanka w naszej hodowli.

Willy – biały samczyk urodzony 17.09.2016 roku, potomek Cyclone i Antonio. Jak pozostałe alpaczki w naszym stadzie, Willy ma dużo energii i uwielbia zabawy.

Sammy – najmłodszy samczyk z 2016 roku w kolorze Fawn, urodzony 12 listopada. Ma niezwykle dużo uroku. Jego wełna jest gęsta i puszysta.

Sonia – samiczka w kolorze white urodzona 03.05.2015 roku. Córka Katii i naszego samca Antonio. Alpaczka bardzo szybko rośnie, ma zadatki na wspaniałą przywódczynię stada.

Łatek – adoptowany przez nas samczyk urodzony w lipcu 2016 roku o kolorowym umaszczeniu. Jest to przyjazne zwierzę o łagodnym charakterze.

Carmen – samiczka w kolorze White urodzona 26.06.2015 roku. Jest to drugie potomstwo naszego samca Antonio w ALPAKINO. Karmelek lubi spędzać czas z najmłodszymi w stadzie, chętnie tuli się do ludzi.

 

Blue – samczyk urodzony 27.07.2016 roku w kolorze White. Ma on niezwykle piękne niebieskie oczy. Pełen energii, uwielbia zabawę z pozostałymi maluchami.

Beatrice – samiczka w kolorze Dark Silver Grey, urodzona 29.06.2010 roku. Ma niezwykle wyjątkową urodę i piękną wełnę (22 mikrony!)

Charlotte – samiczka urodzona 5.09.2015 roku. Ma ona piękne karbowane runo w kolorze Light Fawn. Zabawna i wesoła alpaczka, uwielbia biegać z pozostałymi rówieśnikami po naszej zagrodzie.

Alice – samica w kolorze Fawn urodzona 22.06.2010 roku. Jest to samica o pięknej budowie i wysokiej jakości wełnie (20 mikronów!). Alice to również wspaniała matka.

Tiggie – samiczka w kolorze Grey, urodzona 8.10.2013 roku. Jest to wspaniała matka i towarzyszka stada.

Margo – czarna samiczka urodzona 1.10.2015 roku. Jest to sympatyczna i ciekawska alpaka.

Quinn – piękny samiec w kolorze Grey, urodzony 1.05.2015 roku. Ma on wspaniałą wełnę i budowę, idealne zadatki na reproduktora.

Major – piękny samiec o peruwiańskiej urodzie w kolorze Dark Bay, urodzony 8.07.2015 roku. Ma on niezwykłą wełnę o wspaniałej jakości.

samiec alpaka, samiec huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samiec alpaka, alpaki huacaya, samiec huacaya, samica huacaya, alpaki huacaya sprzedaż
samiec alpaki, samiec huacaya – Alpakino.pl
Alpaki
Antonio
Emily
Breeze
Leon
Cyclone
Katia
Melle
Misty
Rico
Olympia
Patchy
Katinka
Tosia
Tequila
Zephyr
Bianca
Kira
Willy
Sammy
Sonia
Łatek
Carmen
Blue
Beatrice
Charlotte
Alice
Tiggie
Margo
Quinn
Major
Powrót do strony

Kołdry, poduszki
i inne wyroby z wełny alpaki.

Przejdź do sklepu