PL EN RU
Skroluj żeby poznać nasze Alpaki

W hodowli ALPAKINO znajdują się alpaki rasy Huacaya. Wszystkie zwierzęta są pod stałą opieką weterynaryjną, są systematycznie odrobaczane, mają zapewniane bardzo dobre warunki bytowe oraz inne środki niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.
Jakość wełny naszych alpak została laboratoryjnie przetestowana.

Jako miłośnicy tych zwierząt dbamy w szczególny sposób o ich dobro, dzięki czemu są one zdrowe i radosne.

Antonio – przewodnik całego stada, samiec w kolorze Fawn. Jest on  zwierzęciem bardzo dobrze zbudowanym, pełni rolę opiekuna w stadzie, jest bardzo czujny i  odważny. W roku 2015 doczekaliśmy się jego pierwszego potomstwa.

Breeze – atrakcyjna i zawsze spokojna alpaka w kolorze White, urodzona 22.08.2011 roku. Ma ona wspaniałe geny oraz piękną, delikatną i miłą w dotyku wełnę (18 mikronów!).

Cyclone – alpaka w kolorze White, urodzona w 19.08.2010 roku. Ma ona prawidłową budowę ciała i bardzo delikatną wełnę (25 mikronów).

Katia – alpaka w kolorze White, urodzona w 12.09.2012 roku. Jest to zwierzę o wspaniałej budowie. Ma bardzo gęste  i delikatne runo (22  mikronów!). Posiada doskonałe geny obojga rodziców.

Misty – urocza alpaka w kolorze White, urodzona w 11.09.2012 roku. Jej wełna jest gęsta i bardzo miękka w dotyku (21 mikronów!). Ojcem Misty jest nagradzany na wystawach samiec.

Olympia – alpaka w kolorze White,  urodzona 29.07.2012 roku. Jest to zwierze z delikatnym i charakterystycznym runem (22  mikrony!). Olympia jest atrakcyjną samicą, która z pewnością da doskonałe potomstwo w  następnych latach.

Patchy – samiczka w kolorze White, urodzona 14.08.2011 roku. Jest to  alpaka ze wspaniałą jakościowo wełną (21 mikronów!). Jej geny  pochodzą od wyjątkowych, niejednokrotnie tytułowanych zwierząt, co bez wątpienia  widać na pierwszy rzut oka.

Katinka  – samiczka w kolorze Fawn, urodzona 11.05.2016 roku. Córka Zephyr i Antonio.  Jest ona wspaniałą towarzyszką stada i największą przytulanką, uwielbia kontakt z ludźmi. Ma bardzo delikatną wełnę.

Tosia – nasza pierwsza łaciata alpaczka, urodzona 24.07.2016, córka Misty i Antonio. Tosia to alpaczka pełna energii.

Tequila – samica w kolorze Dark Champagne, urodzona 09.08.2010 roku. Tequila to  zwierzę spokojne i bacznie obserwujące otoczenie. 29.05.2014 roku doczekaliśmy się jej  pierwszego potomstwa – Kiry.

Zephyr – cudowna alpaka w kolorze White, urodzona 09.08.2010 roku. Rodzicami są  wielokrotnie tytułowane zwierzęta. Jest to samica z piękną gęstą wełną (22 mikrony!).

Bianca – biała samiczka urodzona 04.09.2016, córka Breeze i Antonio. Ma ona niezwykle długą wełnę, przypominającą Suri. Jest to piękna i bardzo energiczna alpaczka.

Kira – pierwsza samica urodzona w naszym stadzie dnia 29.05.2014 roku w kolorze Beige, jak również pierwsze  potomstwo Tequili. Jest to alpaka bardzo energiczna, ciekawska i skora do zabawy. Ma ona  wielki apetyt, wspaniale się rozwija. Największa przytulanka w naszej hodowli.

Sammy – najmłodszy samczyk z 2016 roku w kolorze Fawn, urodzony 12 listopada. Ma niezwykle dużo uroku. Jego wełna jest gęsta i puszysta.

Sonia – samiczka w kolorze white urodzona 03.05.2015 roku. Córka Katii i naszego samca Antonio. Alpaczka bardzo szybko rośnie, ma zadatki na wspaniałą przywódczynię stada.

Carmen – samiczka w kolorze White urodzona 26.06.2015 roku. Jest to drugie potomstwo naszego samca Antonio w ALPAKINO. Karmelek lubi spędzać czas z najmłodszymi w stadzie, chętnie tuli się do ludzi.

 

Beatrice – samiczka w kolorze Dark Silver Grey, urodzona 29.06.2010 roku. Ma niezwykle wyjątkową urodę i piękną wełnę (22 mikrony!)

Charlotte – samiczka urodzona 5.09.2015 roku. Ma ona piękne karbowane runo w kolorze Light Fawn. Zabawna i wesoła alpaczka, uwielbia biegać z pozostałymi rówieśnikami po naszej zagrodzie.

Tiggie – samiczka w kolorze Grey, urodzona 8.10.2013 roku. Jest to wspaniała matka i towarzyszka stada.

Quinn – piękny samiec w kolorze Grey, urodzony 1.05.2015 roku. Ma on wspaniałą wełnę i budowę, idealne zadatki na reproduktora.

samiec alpaka, samiec huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samica huacaya, alpaka
samica alpaka, samiec alpaka, alpaki huacaya, samiec huacaya, samica huacaya, alpaki huacaya sprzedaż
samiec alpaki, samiec huacaya – Alpakino.pl
Alpaki
Antonio
Breeze
Cyclone
Katia
Misty
Olympia
Patchy
Katinka
Tosia
Tequila
Zephyr
Bianca
Kira
Sammy
Sonia
Carmen
Beatrice
Charlotte
Tiggie
Quinn
Powrót do strony

Kołdry, poduszki
i inne wyroby z wełny alpaki.

Przejdź do sklepu